Úvod » Sezona 2015/2016

Sobotní turnaj mladší přípravky

publikováno 28.02.2016

PODĚKOVÁNÍ

V soboru 27.2. se naše přípravka zůčastnila velmi kvalitně obsazeného furnaje pořádaného Baníkem Švermov. Na tento turnaj jsme jeli v silné sestavě. Hrálo se ve svou skupinách po čtyřech týmech a potom byly zápasy o okonečné umístění. Náš první zápas byl se Slavojem Kladno. Výsledek 1:1 byl pro más trochu smolný, protože jsme si vyrovnávací branku bali sami asi tři minuty před koncem. Ale na druhou stranu z prvního zápasu byl bod dobrý. V druhém zápase jsme "přejeli" béčko Švermova 3:0. Díky tomuto výsledku a vývoji v naší skupině nám v posledním zápase stačila stačila i remíza pro postup do finálové skupiny. A to se nám i povedlo. S "béčkem" Slaného jsme se rozešli bez branek. To znamenalo postup do zápasů o první až čtvrté místo. V semifinále jsme se utkali s "Á" týmem Slaného. Po skvělém výkonu všech hráčů se nám podařilo tento až doposud suveréní tým porazit 2:1 a už na nás čekal pouze finálový duel. Druhé semifinále nám pro něj určilo jako soupeře Baník Švermov "A". Finále pro nás nezačalo zrovna štastně a už na začátku jsme dostali gól přímo z rohu. Kluky to ale nepoložilo a po dalším skvělém výkonu vývoj utkání otočili a finále vyhráli 2:1. Za tento super výkon během celého turnaje patří klukům náš velký dík. Výbornou atmosféru během celého turnaje vytvářeli i "naši" rodiče. Děti povzbuzovali a jejich skandování bylo úžasné. DĚKUJEME VŠEM.

Pořadí: 1. SK DOKSY; 2. Baník Švermov "A"; 3. SK Slaný "A"; 4. SK Slaný "B"; 5. SK Lhota; 6. KABLO Kročehlavy; 7. Slavoj Kladno; 8. Baník Švermov "B".