Úvod » Sezona 2015/2016

Sezona 2015/2015

publikováno 22.06.2016

Shrnutí ročníku

Dobrý den,

Zrovna nám skončila další sezona v okresních fotbalových soutěžích, a tak mi dovolte o ní napsat pár vět s ohledem na obě naše mužstva dětí. J Musím hned na začátku říci že to byla velice úspěšná sezona jak pro přípravku, tak i pro žáky.

Naše mladší přípravka se celý podzim pohybovala na předních místech ve své kategorii. Kluci předváděli líbivý fotbal. Po podzimní části jsme skončili na pěkném druhém místě, když jsme byli poraženi pouze SK Lhotou, která skončila před námi jen díky lepším vzájemným zápasům. To znamenalo, že jsme byli nalosováni pro jarní část do skupiny, kde se sešli všichni ze druhých míst ostatních skupin. Díky tomu jsme si na jaře zahráli proti „nám neznámým“ soupeřům jako byly Velvary a Zákolany. Dalšími našimi soupeři byli SK Hřebeč, SK Vinařice a nám velice známý Baník Libušín. V devíti jarních turnajích naši mladí fotbalisté celkově odehráli 18 zápasů, z nichž jich 17 bez větších problémů vyhráli a pouze v jednom případě odešli ze hřiště jako poražený tým. Tímto skvělým výkonem suveréně opanovali svojí skupinu a s přehledem jí vyhráli. Díky tomu jsme se kvalifikovali na závěrečný turnaj pro osm nejlepších mančaftů celého okresu do Slaného.  Na tomto turnaji po prvních dvou trochu smolných remízách kluci zahráli v ostatních zápasech perfektně. Za svoji hru byly častokrát odměněny potleskem našich „věrných“, ale hlavně i góly v soupeřových  sítích. V konečném účtování jsme obsadili sice „až páté místo“ v celém okrese, ale pouze o skóre od čtvrtého a o jeden bodík od bronzové pozice.  Za toto vše patří veliký dík nejen všem hráčům mladší přípravky, ale i jejich trenérům. Doufám, že tento elán všem vydrží i do další sezony, ve které už skoro celý tým bude hájit dokeské barvy o kategorii výše - ve starší přípravce.

A co se týče našich žáků?    Ty také celou podzimní část hráli velice pěkný fotbal a už se „docela i snažili plnit“ pokyny, které jsme od nich s Jardou vyžadovali. Díky smolné prohře doma se Zlonicemi jsme skončili po podzimu „až na druhém místě“, právě za našimi přemožiteli ze Zlonic. Hned v prvním kole jarních odvet jsme jim to ale „vrátili i s úroky“ a ve Zlonicích jsme vyhráli 6:1. Toto vítězství kluky „nakoplo“ a šli od vítězství k vítězství. Na jaře se nám opravdu dařilo a na klukách bylo i vidět, že mají z vlastní hry radost a i se fotbalem baví. Některé zápasy měli sice „infarktový průběh“, ale jak já, tak i Jarda Melen jsme to nakonec „přežili“. Klíčový zápas sezony jsme sehráli na hřišti Baníku Libušín, který nás jako jediný ohrožoval v čele tabulky. Před skvělou diváckou kulisou, která byla podpořena i domácími bubeníky, se nám podařilo vyhrát a to znamenalo, že v čele OKRESNÍ SOUTĚŽE MLADŠÍCH ŽÁKŮ nás již nikdo nemůže přeskočit !!! Už kolo před koncem soutěže jsme měli jistotu prvního fleku.  

Nesmíme samozřejmě zapomenout i na naše nejmenší fotbalisty, na naší školičku. V průběhu celého roku chodilo k BEKImu trénovat velké množství těch nejmenších, z čehož máme samozřejmě všichni velikou radost a díky tomu můžeme pro příští sezonu počítat opětně i s mladší přípravkou, do které se některé děti již přesunou.

Velice si ceníme toho, že se nám i v průběhu sezony hlásili další a další děti, které mají zájem za Doksy hrát a také tuto šanci dostali. Stali se platnými členy našich jednotlivých týmů. Ať se to týká žáků, přípravky nebo školičky. Díky tomu si myslím, že nemusíme mít zatím strach o budoucnost dětských kategorií v naší vesnici.

Závěrem mi dovolte poděkovat rodičům a Vám všem, kteří jste chodili naše „caparty“ povzbuzovat a fandit jim buď na vlastní zápasy, nebo pouze na tréninky. Velice si Vaší přízně vážíme a věřte mi, že to dětem pokaždé udělalo radost !!!  I v další sezoně se pokusíme hrát takovým způsobem, aby jste nám zachovali Vaší přízeň a na hřiště Vás chodilo ještě více ;-).

Výsledky jarní části a konečné tabulky + některé fotky z našich akcí si můžete prohlédnout na naší nástěnce vedle hospody „U Brejníků“, nebo zde: Výsledky obou mužstev + střelci;  konečná tabulka žáci; konečná tabulka přípravka. Tady ještě připojuji bodování žáků v celé soutěži. Mezi prvními čtyřmi se umístili hned tři kluci od nááááás. Gratulujeme.                                                                               

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

SOUSTŘEDĚNÍ !!!!!
Přihlášky

Kalendář akcí

« 05 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

Anketa

Jak se Vám líbí nové kabiny?

  Super. Přesně tohle jsme potřebovali.
1 (50,0%)

  Hezké.
0 (0,0%)

  No nic moc.
0 (0,0%)

  Děs. Líbili se mi ty původní.
1 (50,0%)Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery